EN
TR
menu×
Sosyal Faaliyetler

Sponsorluk
Alkim Kağıt A.Ş. eğitim ve öğretim kuruluşları, yerel toplum kuruluşları, sosyal ve kültürel faaliyet düzenleyen kurumlar ile tam bir dayanışma halindedir.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, Dokuz Eylül Üniversitesi Senfoni Orkestrası, MS Derneği, Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Kağıt ve Selüloz Vakfı, Kimya Mühendisleri Odası ile sürekli olarak değişik faaliyetler düzenlemektedir. 3 yıl süre ile İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ve Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarına sponsorluk yapan Aklim Kağıt, Devlet Senfoni Orkestrasının verdiği bazı özel konserlere de sponsorluk yapmıştır.


Kimya Mühendisleri Odası, üniversiteler, Kağıt ve Selüloz Vakfı ile birlikte sempozyum ve kongreler düzenleyerek kültürel ve sektörel alanlarda faaliyetlerine devam etmektedir. Kimya Mühendisleri Odası ile üç kez Uluslararası Ambalaj Kongresi düzenlenmiştir. TSE ile sürekli teknik işbirliği yapılmaktadır.

MS Derneği ve Kağıt ve Selüloz Vakfı Yönetim Kurulu Üyelikleri bulunan firmamız, özellikle MS Derneği yararına düzenlenen sosyal aktiviteler ve eğitimlere tam destek vermektedir. EBSO, TÜSİAD, İTO, İhracatçılar Birliği, KalDer ile işbirliğini sürdürmekte olan Alkim Kağıt San. Ve Tic. A.Ş., Kağıt ve Selüloz Vakfının faal bir üyesidir.
×